אודות

משרד רו"ח דוד פרנקל מספק קשת רחבה של שירותים פיננסיים ללקוחות עסקיים, מוסדיים ועצמאיים. שרותי המשרד כוללים מתן יעוץ מקצועי המבוסס על יחס אישי תוך התאמת השירות לצרכיו האישיים של כל לקוח. רבים מלקוחות המשרד הנם וותיקים ונעזרים בשרותי המשרד מזה שנים רבות. המשרד מלווה את לקוחותיו ברמה מקצועית גבוהה. למשרד לקוחות ממגוון ענפי המשק: חברות,עמותות ועסקים עצמאיים. המשרד מעסיק רואי חשבון, יועצי מס ומנהלי חשבונות.

רו"ח דוד פרנקל הנו כלכלן מוסמך מטעם אוניברסיטת בר אילן משנת 1978, ורואה חשבון משנת 1982 באותה עת פרש מאגף המיסים במשרד האוצר בו שימש כמפקח מס בבקורות של חברות ועצמאיים והקים את משרד רואי החשבון – דוד פרנקל הממוקם בגבעת שאול בירושלים. למשרד ניסיון רב והתמחות במגוון תחומים פיננסיים, ומספק את שירותיו עבור לקוחות מכל ענפי המשק, לרבות רשויות, חברות, עמותות, הקדשות, שותפויות ועסקים עצמאיים מכל הסוגים.

דוד פרנקל – רואה חשבון ירושלים

על מנת שלקוחות המשרד יקבלו את המענה המיטבי גם בתקופות קשות ומורכבות של התקדמות והתפתחות בשוק תחרותי, אנחנו מספקים מטריית שירותים מקיפה, הכוללת שירותים נרחבים ומקיפים בתחומים הבאים: ראיית חשבון, הכנת מאזנים לחברות ולעמותות, דו"חות שנתיים לעצמאיים, החזרי מס לשכירים, הכנת משכורות וחשבות שכר לעצמאיים ולחברות ולעמותות, הצהרות הון, ייעוץ חשבונאי, ייצוג מול רשויות המס, הנהלת חשבונות לעצמאיים לחברות ולעמותות, ייעוץ מס, הדרכה בפתיחת עסק חדש, הפקת דוחות כספיים שונים, מתן תגובות לביקורות של רשם העמותות, של רשם ההקדשות ושל שלטונות המס ועוד.

המשרד מתמחה במיוחד במתן מענה לביקורות של שלטונות המס, על ידי התנהלות נבונה ונכונה עד כדי עריכת הסכמים עם רשויות המס במקרים מורכבים ובעייתיים ובזה חוסך תשלומי מס ללקוח.